دوره‎های روز بازاریابی دیجیتال در سایت فرانش

دوره اول رویداد روز بازاریابی دیجیتال (dmday) در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ و دوره دوم آن در تاریخ ۲۷ و ۲۸ دی‎ماه ۹۷ در مرکز همایش‌های دانشگاه الزهرا برگزار شد. هدف از برگزاری این رویداد، گردهمایی متخصصان، کارشناسان و علاقه‎مندان حوزه بازاریابی دیجیتال بود که با استقبال بسیار زیاد مخاطبان روبه‎رو شد.

سخنرانان رویداد

سخنرانان رویداد dmday، مدیران بازاریابی شرکت‎های مطرحی چون علی بابا، دیجی کالا، تپسی، بامیلو، کافه بازار و… بودند که در قالب ارائه سخنرانی و پنل‎های تخصصی، دانش و تجربیات خود را در اختیار شرکت‎کنندگان قرار دادند.

اهداف رویداد

ایجاد جامعه‎ای از افراد فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال، از اصلی‎ترین اهداف برگزاری رویداد روز بازاریابی دیجیتال (dmday) بود. انتقال تجربیات واقعی و ایجاد فضایی حرفه‎ای و صمیمی به منظور شبکه‎سازی فعالین عرصه بازاریابی دیجیتال، از دیگر اهداف این رویداد بود.

دسترسی به ویدئوهای رویداد روز بازاریابی دیجیتال

به دلیل استقبال فراوان شرکت کنندگان، ویدئوهای این دو دوره را روی وبسایت آموزشی فرانش منتشر کردیم تا افرادی که شرایط حضور در dmday را نداشتند، بتوانند از تجربیات منتقل شده در این رویداد استفاده کنند. برای تهیه ویدئوهای هر دو دوره رویداد روز بازاریابی دیجیتال با ۵۰ درصد تخفیف می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید دوره روز بازاریابی دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *